Select Page

Veebipõhises kristliku nõustamise keskkonnas sinuabi.ee on kõigil võimalik esitada oma mure või küsimus, saada abi teiste küsimustest-vastustest foorumi kaudu ja teemakohastest linkidest, artiklitest, videotest jms materjalidest. Lisaks on seal leitavad EKN liikmeskirikuga seotud vaimulike, hingehoidjate või kristlastest spetsialistide-psühholoogide kontaktid ja võimalik nendega ühendust võtta.

Teemad, millega tegeldakse, on pinge, jõuetus, üksildus, lein, pereprobleemid, stress, ärevus, hirm, väsimus, vägivald, sõltuvused, eksistentsiaalsed ja isiksuse arengu küsimused.

Sinuabi.ee algatus tuli 3D koguduse häkatonilt. Idee viis ellu Eesti Kirikute Nõukogu töörühm Ühiskonnatöö Sihtasutuse Nõukogu, eesotsas Meego Remmeli ja Karmen Maikaluga. Visioon hingeabi koos kristlike abiandjatega veebiportaali abil kättesaadavaks teha sai teoks aastal 2020. Kõik Sinuabi lehel nähtavad spetsialistid on portaaliga seotud vabatahtlikult. Kui ühendust võetakse spetsialistiga isiklikult, nt e-posti teel, siis portaali tegevus ja vastutus lõpeb.

Kirjuta meile oma küsimus foorumisse, saada eestpalvesoov või võta ühendust kristlasest spetsialistiga!

Ragne Ülevain, sinuabi.ee koordinaator